T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAYRAMPAŞA - Tuna İlkokulu

Haberler

Ock

Ock

Ock

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ock

Ock

Yarışma ve Kültürel Etkinliklere öğrencilerimizin ücretsiz ulaşımında katkı sağlayan Okul Servisi şoförlerine teşekkür ederiz...

Ock

Resim Atölyesi Öğrencilerimizin Dönem Sonu Sergi ve Gösterisine teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır.

Ock

Geleneksel Çocuk Oyunları Turnuvası Mendil Kapmaca oyununda 4.Sınıflarda Bayrampaşa İlçe 1.si olduk. İl genelinde yapılacak Geleneksel Çocuk Oyunları Turnuvası Mendil Kapmaca oyununda 4.Sınıflarda İlçemizi temsil edeceğiz. Erdem Öğretmenimize ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz...

Ock

Geleneksel Çocuk Oyunları Turnuvası Mendil Kapmaca oyununda 3.Sınıflarda Bayrampaşa İlçe 1.si olduk. İl genelinde yapılacak Geleneksel Çocuk Oyunları Turnuvası Mendil Kapmaca oyununda 3.Sınıflarda İlçemizi temsil edeceğiz. Erdem Öğretmenimize ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ock

Ankara ili Çankaya ilçesinde faaliyette bulunan Türkiye Zekâ Vakfının; 2018-2019 eğitim öğretim yılında, Türkiye geneli resmî/özel tüm ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik, öğrencilerin düşünme ve problem çözme alışkanlıklarını ve yeteneklerini geliştirmeye katkıda bulunmak amacıyla ekli şartname esasları doğrultusunda "24. Türkiye Zekâ Oyunları Yarışması" düzenlemesine ilişkin ilgi yazı ve ekleri ektedir.

Ock

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Uluslararası İlişkiler Daire Başkanlığının, 2018-2019 eğitim öğretim yılında; Türkiye geneli resmî/özel tüm okullardaki 15 yaş ve altı öğrencilere yönelik, öğrenciler arasında mektup kültürünü yeniden canlandırmak ve mektup yazma alışkanlığı kazandırmak amacıyla üyesi olunan Dünya Posta Birliği (UPU) tarafından ekli şartname esasları doğrultusunda "UPU 48. Uluslararası Mektup Yarışması"nın duyurulması talebine ilişkin ilgi yazı ve ekleri ektedir.

Ock

2019-2020 Eğitim - Öğretim yılından itibaren okul kantinlerinde satışa sunulacak gıdalarda “Okul Gıdası Logosu” yer alacak.

Ock

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Türk Böbrek Vakfı arasında imzalanan protokolle ilkokul ve ortaokullarda hastalıklardan korunma, doğru beslenme, sağlıklı alışkanlıklar edinme konularında eğitimler verilecek. 

Ock

Ock

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün İstanbul´u Okuyorum Projesi kapsamında hikâyeci Şerif Aydemir Fatih Refik Halit Karay İlçe Halk Kütüphanesinde liseli öğrencilerimizle buluştu.

Ock

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinde üretilen ilk ahşap oyuncakları Gökkuşağı Özel Eğitim Okulundaki öğrencilere hediye etti.